Vikings - Age of Warlords 1.63 (Android)

Vikings - Age of Warlords

Vikings - Age of Warlords
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Vikings - Age of Warlords mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir strateji oyunudur

Vikings - Age of Warlords oyunculara tarihin karanlık dönemlerinde geçen bir savaş tecrübesi sunan bir mobil strateji oyunu.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir taktiksel savaş oyunu olan Vikings - Age of Warlords'da kale kuşatmalarının ve fetihlerin yaygın olduğu ve Vikingler'in dünyaya korku saldığı bir döneme konuk oluyoruz. Orta Çağ'da geçen oyunda bize kendi krallığımızı kurma ve dünya hakimiyeti için düşmanlarımızla savaşma imkanı veriliyor. Oyunda temel amacımız kendi kalemizi inşa ederek en güçlü orduyu oluşturmak ve düşmanlarımızın kalelerini kuşatarak onları mağlup etmek. Bu iş için öncelikli olarak üretimimizi başlatarak kaynaklarımızı toplamamız gerekiyor. Odun ve yiyecek gibi kaynakları üretmeye başladıktan sonra sıra askerlerimizi yetiştirmeye geliyor. Ordumuzu kurduktan sonra fetihler yaptıkça ve savaşları kazandıkça savaş teknolojimizi geliştirebiliyor ve ordumuzu güçlendirebiliyoruz.

Vikings - Age of Warlords sahip olduğu online altyapı sayesinde oyuncular dilerlerse diğer oyuncularla ittifaklar yapabiliyor, dilerlerse diğer oyuncuların topraklarına saldırabiliyorlar. Oyunun grafiklerinin tatmin edici bir kalite sunduğu söylenebilir. Vikings - Age of Warlords'u oynayabilmek için mobil cihazınızın internete bağlı olması gerekli.