Vikings: an Archer's Journey 1.5 (Android)

Vikings: an Archer's Journey

1.5
Vikings: an Archer's Journey
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Vikings: an Archer's Journey, Android işletim sistemine sahip mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz aksiyon dolu bir okçuluk oyunu olarak dikkatimizi çekiyor.

Vikings: an Archer's Journey, Android işletim sistemine sahip mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir okçuluk oyunu olarak ön plana çıkıyor. Harika mekaniklere sahip olan oyunda Vikingleri kullanarak okçuluk maarifetlerinizi gösteriyorsunuz.

Harika mekaniklere sahip bir oyun olarak dikkatimizi çeken Vikings: an Archer's Journey, okçuluğu ve koşu oyunlarını birleştiriyor. Minimalist tarz atmosfere ve zorlu bölümlere sahip olan oyunda korkunç canavarlarla mücadele ediyor ve düşmanlara ok saplamaya çalışıyorsunuz. Boş zamanlarınızda oynayabileceğiniz oyunda becerilerinizi ve reflekslerinizi sınıyorsunuz. Oldukça hoş bir oynanışa sahip olan oyunda zevkli zamanlar geçirebiliyorsunuz. Sürükleyici kurgusu ve heyecan verici mekanikleriyle Vikings: an Archer's Journey mutlaka denemeniz gereken bir oyundur. Benzersiz özelliklere sahip olan bu oyunu sakın kaçırmayın.

Vikings: an Archer's Journey oyununu Android cihazlarınıza ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

YORUMLAR