Vipme

Vipme
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Sevdiğiniz markalara ait tüm indirim ve kampanyalardan anında haberdar olabilirsiniz.

Sevdiğiniz markaların indirim ve kampanyalarından anında haberdar olmak istiyorsanız, Vipme uygulaması sizin için biçilmiş kaftan diyebilirim.

Moda, Teknoloji, Fitness, Sağlık, Erkek Modası, Kişisel Bakım, Diyet, Güzeller, Aşk, İlişkiler gibi kategorilerde hizmet veren markaların, internet mağazası ve şubelerindeki indirimleri takip ederek size haber veren Vipme, ilgi alanlarınıza uygun eğlenceli içerikleri de sizlere sunuyor. Bunun yanında, mağazaların size en yakın şubelerini ve iletişim bilgilerini de sizlere sunarak alışveriş yapmanızı kolaylaştıran Vipme, özellikle kadınların vazgeçilmez kaynağı olacaktır diye düşünüyorum.

Adidas, Adil Işık, Altınyıldız, Armani Jeans, Atasay, Atasun Optik, Ayakkabı Dünyası, Bambi, Banana Republic, Batik, Benetton, Bershka, Beta, Beymen, Beymen Club, Bimeks, Boyner, Brandroom, Burberry, Calvin Klein, Camel Active, Camel Trophy, Camper, Carnevale, Carrera, Ceyo, Colins, Collezzione ve daha yüzlerce markanın indirimlerine ve kampanyalarına ulaşabileceğiniz Vipme uygulamasını Android cihazlarınıza indirebilirsiniz.

YORUMLAR