Virtual City Playground 1.16 (Android)

Virtual City Playground

Virtual City Playground
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Virtual City Playground, hayalinizdeki şehri kurmanıza izin veren ücretsiz bir Android oyunu.

Virtual City Playground, Android telefon ve tabletinizde uzun soluklu oynayabileceğiniz bir şehir kurma oyunu. Her ne kadar oyunun adı çocuk parkı olsa da aslında hayalimizdeki şehri kurmamıza izin veren simülasyon türü oyunda gökdelenden havaalanına, stadyumdan köprüye çok sayıda bina inşa ederek yeşilliklerle dolu bir alanda şehrimizi kuruyor ve genişletmeye çalışıyoruz.

Android cihazınıza ücretsiz indirip oynayabileceğiniz (Anında demek isterdim ama oyunun boyutu oldukça yüksek ve yüklenmesi zaman alıyor.), şehir kurma oyunlarından keyif alıyorsanız kesinlikle denemeniz gerektiğini düşündüğüm bir yapım olan Virtual City Playground oyunu hayalimizdeki şehri kurmamıza fırsat veriyor. Şehrimize canlılık katabilecek, daha fazla insanın yaşamasını sağlayacak her yapı elimizin altında mevcut. Parklar, sinemalar, stadyumlar, dev apartmanlar, alışveriş merkezleri, oteller, istihdamı artırmak adına şirketler, sağlık merkezleri dahil çok sayıda bina inşa edebiliyoruz. Hatta ağaç dikerek betondan oluşan şehir yerine yemyeşil temiz havanın hakim olduğu bir şehir yaratabiliyoruz.

Şehrimizi büyütmek ve geliştirmek adına çözmemiz gereken 400’den fazla görev içereren oyuna kısa bir alıştırma bölümü ile giriş yapıyoruz. Zorla oynadığımız bu tutorial bölümünde bina ve araçları (otobüs, kamyon, kamyonet, otomobil vs.) nasıl yapmamız gerektiği gösteriliyor. Şehriminizin temelini attıktan sonra bize yardımcı olan bayan arkadaşımız veda ediyor ve hayalimizdeki şehri kurmak için görevlere başlıyoruz. Ancak burada belirtmem gereken bir nokta var. Oyunun en başında neyi nasıl yapacağımız gösterilse de oyun Türkçe olarak oynanmadığından eğer İngilizceniz yoksa oyun bir noktadan sonra zor gelebilir ve oyundan keyif alamayabilirsiniz.

Facebook arkadaşlarımızı davet etmemize ve şehrimizi onlarla birlikte oluşturmamıza da izin veren oyun ücretsiz olarak oynanabiliyor ve oyuna renk katmak amacıyla hazırlanan düzenli aralıklı güncellemeler de ücretsiz olarak sunuluyor.

Yavaş ilerleyen simülasyon oyunlarından hoşlanıyorsanız kafanızdaki şehri kurmanıza izin veren Virtual City Playground’u kesinlikle indirmelisiniz.