Virtual Nail Salon

Virtual Nail Salon
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Android cihazlarınızda kullanabileceğiniz sanal tırnak tasarımı uygulamasıdır.

Android marketlerde çocuklara yönelik binlerce tırnak tasarımı oyunu var. Fakat bu tarzda bir uygulama seçeneği çok fazla yok. Bu uygulamayla gerçekten tırnak tasarımı yapacak, ona göre beğendiğinizi seçip uygulayabileceksiniz.

Virtual Nail Salon, bir oyun değil, sanal bir gerçek tırnak boyama uygulamasıdır. Uygulamayı indirdikten sonra yapmanız gereken tek şey tırnaklarınız gözükecek şekilde elinizin fotoğrafını çekmek ve ekranda çıkan tırnakların yerini ve boyunu ayarlamak. Ardından da istediğiniz ojeyi ve tasarımı yapabiliyorsunuz.

Eğer elinizin fotoğrafını çekmekle ve tırnakları yerleştirmekle uğraşmak istemezseniz uygulama içindeki modellerden kendinize en yakın olanı seçip tasarımları o model üzerinde deneyebilirsiniz. Parlak, mat, pastel istediğiniz her renkte ve tarzda ojeyi bulabileceğiniz uygulama ile kaydettiğiniz tasarımlarınızı arkadaşlarınızla paylaşma imkanınız da var.

Bundan sonra mağazalarda oje denediğiniz için satıcılardan azar yemek zorunda değilsiniz! Tek yapmanız gereken bu uygulamayı indirmek ve istediğiniz ojeyi sanal olarak denemek.

YORUMLAR