VoMessenger

VoMessenger
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

VoMessenger, kullanıcıların Android cihazlarını kullanarak birbirlerine sesli mesajlar gönderebilmesini sağlayan ücretsiz ve yararlı bir iletişim uygulamasıdır.

VoMessenger, dünya üzerinde 30 milyondan fazla kişi tarafından kullanılan TiKL uygulamasının geliştiricileri tarafından hazırlanan sesli mesaj gönderme uygulamasıdır.

Popüler ve ücretsiz mesajlaşma uygulamalarının birçoğunda sesli mesaj gönderme özelliği bulunmasına rağmen alternatif olarak kullanabileceğiniz uygulamalar arasında bulunan VoMessenger, sesli mesajlarınızı kolayca ve sade bir şekilde göndermenizi sağlamaktadır.

Uygulama ile sesli mesajlar göndermek için cihazınızın klavyesi üzerinde tek bir tuşa basmanız yeterlidir. Modern ve renkli arayüzü ile birlikte oldukça basit ve kullanımı kolay olan uygulamayı, sevgiliniz, okul arkadaşlarınız, iş arkadaşlarınız ve diğer tanıdıklarınız ile sesli mesajlar aracılığuı ile konuşmak için kullanabilirsiniz. Arkadaşlarınızı veya sevgilinizi aramak için gün içerisinde yeterli vakit bulamıyorsanız, VoMessenger ile ufak ses kayıtları oluşturarak gönderebilirsiniz. Böylelikle iletişiminiz hiçbir zaman kopmamış olur.

Android telefon ve tabletleriniz üzerinde kullanabileceğiniz ücretsiz bir sesli mesaj gönderme uygulaması arıyorsanız, VoMessenger'ı kesinlikle denemenizi tavsiye ederim.

YORUMLAR