War and Peace: Civil War 2018.12.2 (Android)

War and Peace: Civil War

War and Peace: Civil War
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Gerçek zamanlı strateji savaşlarına katılacağız.

Mobil strateji oyunları arasında yer alan ve 500 binden fazla oyuncu tarafından ilgiyle oynanan War and Peace: Civil War, Savaş ve Barış adı altında oyuncuları strateji dünyasına götürüyor. Ücretsiz yapısı ile oyuncuları beğenisini kazanan yapımda oyuncular 1861 yılına götürecek. ABD iş savaşının zirve yaptığı yıllarda stratejik kararlar alarak dünyanın dört bir yanından savaşçılar ile savaşacağız.

Oyun içerisinde kendi şehrimizi inşa edecek ve geliştirebileceğiz. Oyuncular dilerlerse ittifaklar yapabilecek ve düşman karşısında arkadaşları ile güçlerini birleştirebilecekler. Oyuncular sohbet sistemi ile birbirleriyle konuşabilecek ve stratejik kararlar alabilecekler. Tarihi karakterlerin yer aldığı yapımda oyuncular zengin bir yapı ile karşılaşacaklar. Kaliteli grafiklerin ve zengin içeriğin yer aldığı yapımda ses efektleri de karşımıza çıkacak.

Oyuncular şehirlerini geliştirebilecek ve askeri üretimler yaparak düşmanlar ile savaşacaklar. Gerçek zamanlı bir oynanışa sahip olacak olan mobil strateji oyununda tarafımızı seçecek ve savaşlara dahil olacağız. Yapımda Abraham Lincoln ve Henry Halleck gibi isimler de yer alacak.

War and Peace: Civil War tamamen ücretsiz bir mobil strateji oyunudur.

İyi oyunlar dileriz.

YORUMLAR