Warlords RTS: Strategy Game 1.020 (Android)

Warlords RTS: Strategy Game

Warlords RTS: Strategy Game
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Warlords RTS: Strategy Game, düşmanlarınızı yok etmeye çalışacağınız ücretsiz ve gerçek zamanlı bir Android strateji oyunudur.

Warlords RTS: Strategy Game, strateji oyunlarınızı seviyorsanız tam size göre ücretsiz bir Android strateji oyunudur. Android dışında iOS kullanıcılarının ücretsiz olarak oynabileceği gerçek zamanlı strateji oyunlarından biri olarak saatlerce keyifli vakit geçirmenizi sağlıyor. Oynamak için herhangi bir ücret ödemenize gerek olmayan oyunda, uygulama içi mağazadan belirli bir ücret karşılığında özel eşya ve özellikler satın alabilirsiniz. Fakat bu eşya ve özellikler daha çok oyunu zor seviyelerde oynamak isteyenlere yöneliktir.

Oyunda ordunuzu geliştirerek güçlendirmeli ve liderlik yapmalısınız. Ordunuzun sahip olduğu kuvveti arttırmak için ise büyülü eşyalar ihtiacınız var. Ordunuzun yeterli güce ulaştığına inandığınızda rakiplerinizle savaşarak onları yok edebilirsiniz. Fakat düşmanlarınızın sahip olduğu ölümcül canavarlar aklınızın bir köşesinde dursun. Çünkü bu canavarları yenmek sandığınız kadar kolay değil. Bu canavarları yenebilmek için ordunuzdaki asker ve üniteleri geliştirmelisiniz. Bu yüzden sahip olduğunuz üniteleri doğru bir şekilde kullanarak onlardan maksimum fayda sağlamalısınız.

Özellikler:

  • Ölümcül silahlar ile donatılmış güçlü bir ordu kurma
  • Ünitelerinizi ve büyücülerinizi geliştirme
  • Düşman canavarları ile savaşarak onları yok etme
  • Hazineler bulma ve büyülü eşyalar kullanma

Android telefon ve tabletlerinizden ücretsiz olarak oynayabileceğiniz oyun hakkında daha fazla bilgi sahibi olabilmek için aşağıdaki tanıtım videosunu izleyebilirsiniz.

YORUMLAR