WD Photos

WD Photos
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

WD Photos ile depolama aygıtınıza istediğiniz her yerden erişin.

Dünyaca ünlü depolama şirketi Western Digital'in geliştirmiş olduğu bu uygulama sizlere mobil cihazdan, veri depolama aygıtına sorunsuz bir şekilde fotoğraf yüklemenize imkan tanıyor. Bu sayede istediğiniz her yerden fotoğraf yükleyebileceksiniz.

Western Digital'in üretmiş olduğu, kablosuz özelliği bulunan tüm depolama aygıtlarında işe yarayan bu uygulama hızlı ve pratik bir şekilde size çözüm sunuyor. İstediğiniz her yerden internet aracılığıyla, depolama aygıtınıza bağlanarak istediğiniz resmi aygıtınıza yükleyebiliyorsunuz. Sadece yükleme yapmakla kalmayıp depolama aygıtınıza erişebiliyor, içerisinde olan biten her şeyi görebiliyorsunuz. İstemediğiniz resimleri silebiliyor veya size depolama aygıtınızdan ulaşmanız gereken bir resme rahatlıkla ulaşabiliyorsunuz. Bakmak istediğiniz fotoğrafları filtreleyebiliyor ve isterseniz albüm olarak değiştirebiliyorsunuz. Ayrıca tarih ve saatlere de ulaşabilirsiniz.

Uygulamaya tablet ve telefonlardan sorunsuz erişimi mümkün olan uygulama ücretsiz bir şekilde kullanıcılarına ulaştırılıyor. WD Photos oldukça anlaşılabilir ve basit bir arayüze sahip.

WD Photos'u Özelikleri:

  • Slayt gösterisi ile fotoğraflara bakabilme
  • Klasör ve albüm oluşturabilme
  • Normal kullanılan Wifi ağından Western Digital ürünlerine bağlanabilme

YORUMLAR