WeBubble

WeBubble
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

WeBubble, Android cihazlarınızda kullanabileceğiniz artırılmış gerçeklik teknolojisini kullanan bir alışveriş uygulamasıdır.

WeBubble, artırılmış gerçeklik teknolojisiyle çalışan, alışveriş merkezlerindeki çeşitli fırsatlardan yararlanabilmeniz için geliştirilmiş bir alışveriş uygulaması. Android işletim sistemine sahip akıllı telefon veya tabletlerinizden kullanabileceğiniz bu uygulama, alışveriş merkezlerinden daha indirimli faydalanmanıza olanak tanıyor. Uygulamayı yükledikten sonra kaydınızı tamamlayın ve fiziken anlaşmalı AVM'lerde olmayı unutmayın. 

WeBubble Nedir, Ne İşe Yarar? 

WeBubble uygulamasını kullanmanın çok kolay olmasının yanında oldukça kullanışlı olduğunu da söylemeliyim. Uygulamayı kullanmadan önce üye oluyorsunuz ve tam anlamıyla faydalanabilmek için fiziken alışveriş merkezinde olmanız gerekiyor (şimdilik sadece Kanyon AVM). Başlamadan önce internet bağlantınızın olduğundan ve yer bildirimlerinizin açık olduğundan emin olmalısınız. Daha sonra artırılmış gerçeklikle fırsatları kovalayabileceğiniz WeBubble'ı kullanabilirsiniz.

Şimdi mükemmel arayüzüne geçelim. Üye olduktan sonra karşınıza 4 kategori ve oklar gelecek. Fırsatlar, ödüller, anlarım ve hesabım kategorilerine girerek uygulamayı daha yakından keşfetmeniz mümkün. Yukarıdaki oku indirerek kendi baloncuğunuzu yaratabilirsiniz, aşağıdaki oku kullanabilmek içinse konum servisinin açık olması gerekiyor. Fırsatlar bölümünde mevcut faydalanabilecek fırsatları, ödüller bölümünde kaç puanla hangi fırsattan faydalanabileceğinizi, anlarım kısmında kendi yarattığınız baloncukları ve paylaşımlarınızı, hesabım kısmında da kullanıcı bilgilerinizi bulabilirsiniz.

WeBubble Sistemi Nasıl Çalışır?

Öncelikle cihazınızla beraber AVM'yi gezmeniz gerekiyor. Artırılmış gerçeklik sayesinde yakaladığınız baloncuklarla fırsatları yakalayabilirsiniz. Daha sonra cihazınızla WeBubble noktasına veya ilgili mağazaya gidin. Kullanmak istediğiniz fırsatı, Hesabım bölümünde bulun ve üstüne basın, ilgili fırsatın kuponu açılacaktır. WeBubble noktasındaki yetkiliyle dilediğiniz yoldan, iBeacon veya QR Code’a basarak kullanım yapabilirsiniz. iBeacon seçeneğinde, kasanın yanında veya yetkilinin ilgili iBeacon’ı yanınıza getirmesi, herhangi bir teknik kopukluk yaşanmaması için önemlidir.

Dilerseniz WeBubble'ı ücretsiz indirebilirsiniz. Şimdilik Kanyon AVM'de kullanılabiliyor olsa da kısa zamanda diğer alışveriş merkezlerine de yayılmasını bekliyoruz. Denemenizi mutlaka öneririm.