Wedding Countdown Widget 3.0.11412 (Android)

Wedding Countdown Widget

Wedding Countdown Widget
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Wedding Countdown Widget, Android telefon ve tabletleriniz üzerinden düğün tarihinize kalan gün sayısını görüntüleyebileceğiniz ufak, ücretsiz ve yararlı bir widget.

Wedding Countdown Widget, düğün günü yaklaşan çiftler için geliştirilen minik ve ücretsiz bir Android düğün günü geri sayım uygulaması.

Düğün tarihinize ne kadar süre kaldığını sürekli kontrol edebileceğiniz uygulama çok aşırı gerekli olmasa da, böylesine önemli bir organizyon öncesinde çiftlerin heyecanlarını daha da arttırıyor.

Uygulamanın en güzel yanı ise tamamen kişiselleştirilebilir olması. Yani tüm kullanıcılar geri sayım için aynı şekilde kullanmak zorunda kalmıyorlar.

Düğünler için özel olarak seçilen sevimli duvar kağıtları ile birlikte gelen widget sayesinde düğün gününüze kalan süreyi yıl, ay, hafta, gün, saat, dakika ve saniye olarak uygulama üzerinde görebiliyor ve soranlara şakalı bir şekilde söyleyebiliyorsunuz. Ayrıca uygulama üzerinde sunulan duvar kağıtları dışında kendi duvar kağıtlarınızı da kullanabilme özelliği mevcut.

4x4 boyutundaki widget sayesinde Android telefon ve tabletlerinizin ekranını süsleyecek olan düğün tarihine geri sayım uygulaması Wedding Countdown Widget'i kesinlikle indirerek denemenizi tavsiye ederim.