Whack a Smack‏

Whack a Smack‏
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Whack a Smack tüm aile bireyleri tarafından keyifle oynanabilecek bir beceri oyunu olarak öne çıkıyor.

Whack a Smack tüm aile bireyleri tarafından keyifle oynanabilecek bir oyun. Android tablet ve akıllı telefonlarımız üzerine tamamen ücretsiz olarak indirebileceğimiz bu oyunda eğlenceli bir beceri oyunu deneyimi bizleri bekliyor.

Whack a Smack'ta iki farklı oyun modu bulunuyor. İstersek hikaye modunda ilerleyebilir, istersek de hayatta kalma modunda reflekslerimizi test edebiliriz. Oyunda farklı haritalar üzerinde sevimli yaratıkların üzerine tıklayarak onları patlatmaya çalışıyoruz. Bazıları bir dokunuşla patlamıyor. Bu yaratıkları patlatmak için birden fazla olmak üzere hızlı bir şekilde ekrana dokunmak gerekiyor.

Oyunda tam tamına 45 farklı bölüm bulunuyor. Tahmin ettiğiniz gibi bu bölümler git gide zorlaşan bir yapıda sunuluyor. Elbette bu zorluk seviyesi asla çocukları zorlayacak bir seviyeye erişmiyor. Renkli ve dinamik arayüzü, oyunu çocukların seveceği oyunlar arasında sokuyor. Bana kalırsa çocuklar kadar büyükler de boş vakitlerini bu oyunla geçirmekten keyif alacaklardır.

Genel olarak başarılı bir oyun olarak niteleyebileceğimiz Whack a Smack, kaliteli ve ücretsiz bir beceri oyunu arayan herkesin denemesi gereken yapımla arasında yer alıyor.