WhatsDog 4.5.8 (Android)

WhatsDog

WhatsDog
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

WhatsDog, WhatsApp'ta online olan kullanıcıları haber veren bir uygulama ve tamamen ücretsiz olarak sunuluyor.

WhatsDog Android işletim sistemine sahip olan tablet ve akıllı telefonlarımız üzerinde kullanabileceğimiz bir uygulama. Tamamen ücretsiz olarak sunulan WhatsDog'ın temel görevi WhatsApp'ta online olan kullanıcıları bildirmesi.

Bildiğiniz gibi WhatsApp günümüzün en çok kullanılan mesajlaşma uygulamaları arasında yer alıyor. Milyonlarca kullanıcıya sahip olan bu servis kitlesini her geçen gün daha da artırmakta. Çevremize baktığımızda hemen hemen tüm akıllı telefon sahiplerinin WhatsApp'ı kullandığını görüyoruz.

Peki WhatsApp üzerinde görüşmek istediğiniz fakat bir türlü denk gelemediğiniz kullanıcıları, çevrimiçi oldukları anda görme şansına sahip olmayı ister miydiniz? WhatsDog bu amaçla geliştirilmiş bir uygulama. Kullanabilmek için takipte kalmak istediğimiz kullanıcının WhatsApp numarasını uygulamaya girmemiz gerekiyor. Daha sonra WhatsDog, bu numaranın ne zaman WhatsApp'a girdiğini bizlere gösteriyor. Öyle ki, girdiği günden tutun da dakikasına kadar her girişini eksiksizce raporluyor.

Şayet WhatsApp üzerinde özellikle takip etmek istediğiniz birisi varsa ve bu konuda kullanabileceğiniz bir uygulama arıyorsanız WhatsDog'ı kullanmanızı tavsiye ediyorum.

Not: WhatsDog uygulaması Google Play'den kaldırılmıştır. WhatsDog APK indirdikten sonra kurulum için mobil cihazınız üzerinde indirdiğiniz dosyayı açmanız yeterlidir.

YORUMLAR