Wheel and Balls

Wheel and Balls
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Wheel and Balls tek dokunuşla oynayabileceğiniz bir bulmaca oyunudur

Wheel and Balls eğer tek parmağınızla oynayabileceğiniz çerezlik bir mobil oyun arıyorsanız tavsiye edebileceğimiz bir bulmaca oyunu.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz Wheel and Balls'da ilginç bir oyun yapısı mevcut. Oyundaki temel amacımız dönmekte olan bir halkaya iliştirebileceğimiz kadar çok sayıda topu iliştirmek. Oyunda herhangi bir bölüm yok ve oyun sonsuza dek bile sürebilir. Bize halkaya doğru fırlatmamız için 3 farklı türde top veriliyor. Siyah toplar standart olarak halkaya fırlattığımızda halkaya yapışan toplar. Siyah topları birbirine temas ettirmemiz gerekiyor, yoksa oyun sonlanıyor. Kırmızı toplar ise temas ettiği siyah topları yok edebilmekte. Bu kırmızı toplar sayesinde oyunun sürekli devam etmesini sağlayabiliyoruz. Biz oyunu oynadıkça halka daha hızlı dönmeye başlıyor ve bu durum işleri karıştırıyor. Kimi zaman eliniz ayağınıza dolaşabilmekte. Oyunda halkanın dönüş hızını yavaşlatmak için ise mavi topları kullanabiliyoruz. Mavi toplar halkaya temas ettiğinde halka yavaşlıyor.

Wheel and Balls'da halkaya yapıştırdığımız her top bize 1 puan kazandırıyor. Oyunda ne kadar çok topu halkaya yapıştırırsak o kadar çok puan kazanıyoruz. Bu nedenle dikkatli bir şekilde topları fırlatmalıyız. Wheel and Balls basit grafiklere sahip ve Android cihazınızı çok yormuyor. Her yaştan oyuncuya hitap eden oyun, otobüs yolculukları gibi tek elinizi kullanabildiğiniz durumlarda eğlenmenizi mümkün kılıyor.

YORUMLAR