Wire 2.0.9 (Android)

Wire

Wire
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Wire uygulamasını kullanarak Android cihazlarınızdan multimedya veya klasik mesajlar gönderebiliyorsunuz.

Wire uygulaması, Android akıllı telefon ve tabletlerinizde kullanabileceğiniz bir mesajlaşma uygulaması olarak hazırlanmış ancak pek çok diğer mesajlaşma uygulamasına göre daha güzel ve kullanışlı bir arayüze sahip olduğunu söyleyebilirim. Ücretsiz olarak sunulması ve hemen öğrenilebilmesi sayesinde hem dostlarınız hem de aileniz ile kolaylıkla iletişim kurabileceğinize inanıyorum. Ayrıca uygulamanın Skype'ın eski çalışanları ve ortakları tarafından hazırlanması, önümüzdeki dönemde yoğun bir gelişme potansiyeli olduğunu bizlere gösteriyor.

Uygulama içerisinde hem klasik yazılı mesajlar göndermek mümkün, hem de HD kalitede ses iletebilen sesli mesaj sisteminden faydalanmak, SoundCloud ve YouTube içeriklerini göndermek, hatta resimler göndermek de mümkün.

Fakat bu içerikler diğer uygulamalar gibi mesajın içerisinde sırıtmıyorlar ve çok daha güzel görünen bir şekilde mesajlarla harmanlanıyorlar. Yazılı olarak derdinizi anlatamadığınızı düşünüyorsanız hemen sesli mesaja geçiş yapabiliyor ve böylece iletişiminizi kesintisiz bir şekilde sürdürebiliyorsunuz.

Elbette uygulamanın aktif bir şekilde işlev gösterebilmesi için 3G veya Wi-Fi internet bağlantınızın aktif olması gerekiyor. Ancak 3G'de devamlı olarak sesli mesajların gönderilmesinin kotanız üzerinde negatif bir etkisi olabileceğini de unutmamalısınız.

Wire'ın çapraz platform bir uygulama olması nedeniyle iOS işletim sistemli mobil cihazlardan faydalanan arkadaşlarınız da sizin gibi aynı sistemi kullanabileceklerdir. Dolayısıyla yüklediğinizde hepsine birden ulaşabilmek için fırsatınız var. Yeni ve kaliteli bir mesajlaşma uygulaması arayanlar göz atmadan geçmesinler.

YORUMLAR