Witch Puzzle 1.9.8.0 (Android)

Witch Puzzle

Witch Puzzle
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Witch Puzzle, Android cihazlarımız üzerinde oynayabileceğimiz bir bulmaca oyunu olarak öne çıkıyor.

Android cihazlarınız üzerinde oynayabileceğiniz eğlenceli bir eşleştirme oyunu arıyorsanız Witch Puzzle'a göz atmanız yerinde bir karar olacaktır. Tamamen ücretsiz olarak sunulan bu oyunda benzer şekillere sahip olan objelerden en az üç tanesini yan yana getirerek mümkün olan en yüksek puanı almaya çalışıyoruz.

Oyun her ne kadar aynı kategoride içerisinde yer aldığı rakiplerine benzer bir oyun yapısına sahip olsa da tema olarak rakiplerinden daha farklı bir çizgide ilerliyor. Cadılar Bayramı temasına sahip olan bu oyunda eşleştirmemiz gereken objeler oyulmuş bal kabakları, zehirli elmalar ve cadılardan oluşuyor. Elbette bunlar çok sevimli ve göze hoş gelen tasarımlara sahipler.

Witch Puzzle'da karşımıza Harry Potter evreninden alışık olduğumuz karakterlere benzer görünüşlere sahip bir takım kişiler çıkıyor. Bölümler esnasında karşımıza çıkan bu kişiler bizlere belirli direktiflerde bulunuyorlar. Bu bakımdan oyunun Harry Potter hayranlarının da hoşuna gidebilecek bir yapım olduğunu söylemek hata olmaz.

Birbirinden zorlu bölümlere sahip olan Witch Puzzle'da iksirlerden ve büyülerden faydalanarak işimizi kolaylaştırabilme imkanımız var. Elbette bunları doğru zamanda kullanmak çok önemli.

YORUMLAR