Wonderball Heroes

Wonderball Heroes
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Android cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir beceri oyunudur.

Wonderball Heroes, Android cihazlarınıza ücretsiz indirip oynayabileceğiniz bir beceri oyunudur. Orijinal adı Alice in Wonderland olan Alis Harikalar Diyarında adlı çocuk masalını hepimiz biliyoruz.

Alis Harikalar Diyarında masalında bir beyaz tavşan vardı hatırlarsanız. Işte bu oyunda amacınız bu beyaz tavşanın harikalar diyarına ulaşmasını sağlamak. Bunun için yapmanız gereken ise pinball tarzı bir oyun oynamak.

Oyunda level level ilerliyorsunuz ve her levelde kırmızı toplara ateş ederek onları patlatmanız gerekiyor. Oyun ilerledikçe zorlaşıyor fakat bununla beraber kullanabileceğiniz güçlendiriciler ortaya çıkıyor.

Mavi toplara ateş ederseniz güçlendirici ortaya çıkıyor ve etraftaki kırmızı topları ortadan kaldırıyor. Ayrıca alttaki kovaya topu düşürdüğünüz zaman ekstra top kazanıyorsunuz. Oyunda online olarak arkadaşlarınızla puanınızı yarıştırma ve liderlik listelerinde üstlere tırmanma şansınız da var.

Sevimli grafikleri ve karakterleri ile aynı zamanda kolay kontrolleri ile dikkat çeken bu oyunu herkese tavsiye ediyorum.

YORUMLAR