WordBrain 1.0 (Android)

WordBrain

1.0
WordBrain
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Kelime dağarcığınıza güveniyorsanız, WordBrain oyununda kendinizi test edebilirsiniz!

Kelimelerle aranızın iyi olduğunu düşünüyorsanız, oldukça zorlu bir kelime bulmaca oyunu olan WordBrain oyununu Android işletim sistemli cihazlarınıza indirebilirsiniz.

Kelime bulma oyunları arasında en zorlayıcı olarak gördüğüm WordBrain oyunu, seviyeleri çeşitli hayvan isimleri, meslek grupları gibi adlandırarak yüzlerce bölüm sunuyor. Karınca beyni ile başladığınız oyunda, çözdüğünüz kelimelere göre geliştireceğiniz beyin puanıyla seviyeleri atlayabiliyorsunuz. İlk seviyelerde 2x2 karelerden kelime bulmaya çalışırken, seviye atladıkça 8x8 boyutlarına kadar ilerleyebiliyorsunuz. İlerleyen seviyelerde aynı anda birden fazla kelime bulmanız gerekiyor ve bu kelimelerin seçimini dikkatli yapmanız gerekiyor. Kelimeyi doğru tahmin etmiş olabilirsiniz ancak, kareleri yanlış birleştirdiyseniz bir sonraki kelimeyi doğru birleştirmeniz mümkün olmuyor.

Oyun içinden çıkılmaz bir hal aldığında, alt kısımda yer alan İpucu veya geri al seçeneklerini kullanabilirsiniz. 15 farklı dil desteği sunan oyunda, her dil için 580 bölüm bulunuyor. Kelime dağarcığınıza güveniyorsanız, bu iddianızı WordBrain oyununda gösterebilirsiniz.

YORUMLAR