Words MishMash 1.0.4 (Android)

Words MishMash

Words MishMash
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Words MishMash Android cihazlar için bir kelime bulma oyunudur.

Bulmaca tarihinin temel taşlarından kelime bulma oyunu, Words MishMash oyununda yeniden can buluyor. Karışık harfler arasında gizlenmiş kelimeleri bulma oyunu deyince uygulama marketler dolup taşmış durumda. Bu uygulamanın çekici yanı zorluk seviyesi ve zaman kısıtı ile basit bir oyunu eğlenceli hale getirmesi olmuş.

Oyuna başladığınızda karşınıza iki zorluk derecesi çıkıyor. Birini seçerek oyuna hemen ve kolayca başlayabiliyorsunuz. İsterseniz daha sonra ayarlar kısmından ses ve dil ayarlarını gerçekleştirebiliyorsunuz. Sizi oyuna ısıtmak için zor seviyeden önce kolay olanı geçmeniz şartı konmuş. Oyun İngilizce kelimeler üzerinden oynanan, 8x8 kafes şeklinde toplam 64 karmaşık harf görünümlü bir oyun ekranına sahip. Saklı tüm kelimeleri bularak tamamlayabileceğiniz oyun tek elle ekran üzerinde parmağınızı kaydırarak oynanabildiğinden toplu taşımada, ofiste elinizde çayınızla veya çorba karıştırırken can sıkıntınızı gidermek için tercih sebebi olabilir.

Kendimi çok zorlamak istemiyorum diyenler için 3 adet ipucu hakkı bulunuyor. Bunları kullanmak istediğinizde bulunması gereken kelimelerin baş harfleri ekranda işaretleniyor. Ortalama bir İngilizce seviyesine sahip herkesin kolayca oynayabileceği oyunu zaman öldürmek için telefonunuzda bulundurmanızı tavsiye ederiz.