World of Ball

World of Ball
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

World of Ball, toptan çıkan yuvarlak nesneleri yönlendirmenizi ve yıldızları toplamanızı amaçlayan bir beceri oyunudur.

Sihirli karakterler ile dolu bir dünya düşünün. Bu dünyada istediğiniz nesneyi hareket ettirebiliyorsunuz ve bu işlem oldukça zevkli. Android platformundan ücretsiz olarak indirebileceğiniz World of Ball, sizi bu ilginç dünyada sihirli bir maceraya davet ediyor.

Farklı şekillerden oluşan her World of Ball bölümünde yıldızları toplamaya ve toptan çıkan nesneleri biriktirmeye çalışıyorsunuz. Bu işlemi size verilen kare şeklindeki nesneler ile yapmak zorundasınız. Kare şeklindeki yönlendirici nesneleri topun önüne stratejik bir biçimde yerleştirmelisiniz ve top atışını başlatmalısınız. Eğer kare şeklindeki nesneyi düzgün bir şekilde yerleştiremezseniz, yıldızları toplayamaz ve bölümü geçemezsiniz.

World of Ball oyunu oldukça zevkli bölümlerden oluşmakta. Oyundaki tek amacınız toptan çıkan yuvarlak nesneleri yönlendirmek ve biriktirmek. Biriktirmeniz gereke yuvarlak nesnelerin sayısı her yeni bölümde değişiklik göstermektedir. Bu yüzden oyunu dikkatli oynamaya ve oyunun püf noktalarını çözmeye çalışın.

Renkli grafikleri ve eğlenceli müzikleri ile birlikte World of Ball oyununu çok seveceksiniz. Hemen şimdi World of Ball'ı indirin ve sihirli dünyadaki maceraya hazır olun.

YORUMLAR