World of Pool Billiards 1.0.5 (Android)

World of Pool Billiards

World of Pool Billiards
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

World of Pool Billiards, Android telefon ve tablet sahiplerinin ücretsiz olarak indirip oynayabileceği eğlenceli bir Android oyunu.

World of Pool Billiards, boş vakitlerinizde eğlenebileceğiniz bir Android bilardo oyunu. Başarılı bir fizik motoruna sahip olan oyunda, topların hareketi tam istediğiniz gibi oluyor. Vurduğunuz top ya nasıl oraya gider tepkilerini göstermek zorunda kalmıyorsunuz. Bunun dışında oyun içerisindeki kontrolünde oldukça rahat olduğunu söyleyebilirim.

Atış yapmadan önce atış hızını, yönünü ve topun falsosunu ayarlayarak atışınızı yapmanız gerekiyor.

Gerçek oyunculara karşı bilardo oynama keyfi yaşayacağınız oyunda, zaman içerisinde gittikçe daha da başarılı olabiliyorsunuz. El alışkanlığınız arttıkça oyunda başarı listelerinizi hızla tırmanmaya başlayabiliyorsunuz. Online olarak diğer oyuncular ile oynama dışında, arkadaşlarınız ile birebir bilardo oynayabiliyorsunuz. Arkadaşlarınız ile oynayabilmeniz için Google hesabınız ile giriş yapmanız gerekiyor.

Farklı bilardo masası türleri bulunan oyunda sürekli aynı renkteki masa üzerinde oynamak zorunda değilsiniz. Farklı masalar sayesinde oyun sizi hiç baymıyor diyebilirim. Eğer bilardo merağınız varsa, World of Pool Billiards oyununu Android mobil cihazlarınıza ücretsiz olarak indirip hemen oynamanızı tavsiye ederim.