World War Rising 3.31.9.22 (Android)

World War Rising

World War Rising
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Askeri üssünüzü kurun, savaşın.

World War Rising, askeri savaş - strateji oyunlarını sevenlerin kesinlikle oynaması gerektiğini düşündüğüm yapımlardan biri. Kendi askeri üssünüzü kurup dünyanın dört bir yanından oyuncularla savaştığınız MMOPRG oyununda vaktin nasıl geçtiğini anlamayacaksınız.

Android platformunda ücretsiz indirilmeye açılan askeri devasa çok oyunculu çevrimiçi rol yapma oyunu World War Rising’de 1. ve 1. Dünya Savaşı döneminden günümüze birçok silah ve ekipman elinizin altında. 1. Dünya Savaşı’ndan modern çağa en elit birliklerin yanında kara ve hava araçlarından oluşan ordulara önderlik ediyorsunuz. Kendi üssünüzü kurup ister tek başınıza haritada ilerleyip düşman üslerini darmadağın ediyor, isterseniz de ittifaklar kurup harita üzerinde daha güçlü şekilde ilerliyorsunuz. Bu arada oyunun başlangıcında bir bayan görevlinin yardımıyla ilerliyorsunuz. Baştaki görevler çok zor değil ancak üssü kurmak zaman alıyor. Kısa görevleri tamamladıkça rütbe atlıyor, yeni kara ve hava araçlarının, birimlerin kilidini açıyorsunuz.

Türkçe dil desteğiyle gelen askeri savaş strateji oyunu World War Rising, yüksek kalitede detaylı görseller sunuyor. Sadece online oynanabilir olduğundan sürekli internet bağlantısı gerektiriyor. İndirmesi de oynaması da ücretsiz!

YORUMLAR