Worldcraft 2

Worldcraft 2
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Minecraft'a benzerliğiyle dikkat çeken Worldcraft 2'yi ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

Worldcraft 2 Android işletim sistemine sahip cihazlarınızda ücretsiz olarak oynayabileceğiniz Minecraft'a olan benzerliğiyle dikkat çeken bir oyundur. Oyunda rasgele açılan haritalarda kendi dünyamızı inşa etmeye çalışıyoruz.

Oyunda çok geniş bir dünya sunuluyor ve yapabileceklerinizin sınırı yok. Hayalinizdeki evi inşa edebilir, köprüler yapabilir, yeri kazabilir ve farklı materyaller çıkartabilirsiniz. Elde ettiğiniz materyalleri farklı amaçlar için kuallanabilirsiniz. Elbette bunları yapabilmek için çeşitli alet edevatlara ihtiyacınız var bunları sağlamak yine sizin göreviniz.

Oyunda hayatta kalma ve tek oyuncu olmak üzere farklı oyun modları da bulunuyor. Oyuncuların seçebilecekleri 20'den fazla dış görünüm seçeneği de unutulmamış. Multiplayer modunda oynamayı seçerseniz oyuna katılan diğer oyuncularla oyun içi chat fonksiyonunu kullanarak haberleşme sağlayabilirsiniz.

Minecraft tarzı açık dünya oyunlar oynamaktan keyif alıyorsanız Worldcraft 2 mutlaka denemeniz gereken uygulamalar arasında.

İLGİLİ LİSTELER VE BLOG YAZILARI

YORUMLAR