WorldCraft 2.0.1 (Android)

WorldCraft

WorldCraft
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

WorldCraft dilediğimizi yapmakta özgür olduğumuz bir dünyada geçen, eğlenceli bir sandbox oyun.

WorldCraft özellikle Minecraft türü açık dünya oyunlarından hoşlananlara hitap eden eğlenceli bir oyun. Mobil cihazlarımıza tamamen ücretsiz olarak indirebildiğimiz bu oyunda dilediğimiz her şeyi yapmakta özgürüz ve sınırları hayalgücümüz belirliyor.

Oyunda tıpkı Minecraft'ta olduğu gibi kendimize kalacak yer inşa ediyoruz ve karşılaşacağımız tehlikelere karşı koymaya çalışıyoruz. Etrafta bize zarar verecek çok sayıda canlı var. Bunlar akarşı koymak için araç gereç yapmalı ve kendimize iyi bir savunma mekanizması geliştirmeliyiz. Çevremizdeki kaynakları verimli bir şekilde değerlendirmek birincil görevlerimiz arasında.

Oyunun en güzel yanlarından bir tanesi de multiplayer modda 20'den fazla mod sunması. Bu modları kullanarak oyuna daha farklı bir bakış açısı getirebiliyoruz. Multiplayer oynarken diğer oyuncularla sohbet etme şansına da sahibiz.

Eğer kendi arkadaşlarınızla özel bir oyun deneyimi yaşamak isterseniz başlattığınız oyunlara şifre koyabilir ve sadece belirli kişilerin girmesini sağlayabilirsiniz.

Genel olarak başarılı bir çizgide ilerleyen WorldCraft, sandbox oyunları oynamaktan keyif alanların denemesi gereken seçenekler arasında.

YORUMLAR