WRIO Keyboard 1.0 (Android)

WRIO Keyboard

1.0
WRIO Keyboard
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

WRIO Keyboard, yazma hızını yüzde 70'e kadar artırılabilen modern klavye uygulaması.

WRIO Keyboard, Android telefonunuzun varsayılan klavyesinde yazmakta zorluk çekiyorsanız deneyebileceğiniz üçüncü parti klavye uygulamaları arasında. Geliştiriciye göre yazma hızını yüzde 70’e kadar artırabilen klavye alıştığımızın dışında bir tuş dizilimiyle geliyor.

Telefonunuzda fazla mesajlaşan bir kullanıcı iseniz kesinlikle denemeniz gerektiğini düşündüğüm bir klavye uygulaması Wrio Keyboard. Petek stili tuş dizilimiyle diğer klavyelerden farklı bir deneyim sunan klavye, kullandıkça akıllanıyor; yazdıklarınızı hafızasına alarak öneriler sunuyor ve otomatik düzeltmelerle kelimeyi baştan yazarak zaman kaybı yaşamanızı engelliyor. Klavyenin diğer bir özelliği de özel karakterlere geçerken ve büyük – küçük harf geçişi yaparken sadece kaydırma hareketiyle dilediğinizi hızlıca yazmanızı sağlaması.

Mesajlaşma uygulamalarının vazgeçilmezlerinden emoji desteği de sunan (1000’den fazla rengarenk emoji) klavyenin tek kötü yanı tahmin edeceğiniz üzere Türkçe dil desteği sunmaması. Geliştiricinin notlarına göre yakında eklenmesi muhtemel ancak şu an için olmadığını belirteyim.