Write! 1.9.5 (Android)
Write!
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    118

  • ÜRETİCİ

    Write

Stylus aparatıyla kullanılmak üzere özel olarak tasarlanmış olan Write ile kolay ve hızlı bir şekilde not alabilirsiniz.

Write, Android akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirebileceğiniz fonksiyonel bir not alma uygulamasıdır. Vektörel çizim desteği sayesinde diğer not alma uygulamalarından sıyrılan Write sayesinde toplantılarınız ve gezileriniz esnasında kullanabileceğiniz verimli bir not alma asistanına sahip oluyorsunuz.

Uygulamada alınan notları özelleştirmek için kullanılabilecek araçlar da es geçilmemiş. Silme, düzenleme, ekleme, belirginleştirme ve diğer düzenleme seçeneklerini kullanarak notları daha bilgilendirici ve etkili hale getirmek çok kolay.

Write'ın en belirgin özellikleri bunlarla sınırlı kalmıyor. NVIDIA DirectStylus teknolojisinden faydalanan uygulamayı özellikle stylus ile kullanmak büyük kolaylık sağlıyor. Basınç sensörü ile not alırken uyguladığınız baskı yazıya aynen yansıtılıyor ve vurgulamak istediğiniz noktalar daha belirgin hale getiriliyor. Bu tarz bir uygulamadan beklendildiği üzere uygulamada yer alan notlar PDF olarak dışa aktarılabiliyor.

Genel çerçevede değerlendirdiğimizde Write Android için indirilebilecek en iyi not alma uygulamalarından bir tanesi ve tamamen ücretsiz olarak sunulmakta.

YORUMLAR