X-War: Clash of Zombies

X-War: Clash of Zombies
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

X-War: Clash of Zombies, strateji oyunları oynamaktan keyif alan oyunseverlere hitap ediyor.

X-War: Clash of Zombies, Android işletim sistemine sahip cihazlarımız üzerinde oynayabileceğimiz sürükleyici bir strateji oyunu olarak öne çıkıyor.

Tamamen ücretsiz olarak sunulan bu oyunda kendi üssümüzü kuruyor ve adından da anlaşılabileceği gibi zombilere karşı amansız bir mücadelenin içine giriyoruz. Oyunda zombilere ek olarak mutantlar, tuhaf yaratıklar ve kana susamış devler bulunuyor.

Oyunun en ilginç yanlarından bir tanesi de farklı filmlerden ve hikayelerden alınmış karakterlere sahip olması. Bu karakterler arasında Iron Man, Kirov, Hawkeye ve Silent Hill'den tanıdığımız Piramit Kafa bulunuyor. Açıkçası bu karakterler oyuna farklı bir hava katıyor ve eğlence dozunu artırıyor.

Diğer strateji oyunlarında gördüğümüz gibi X-War: Clash of Zombies'de de oyuna ilk olarak ilkel bir üsle başlıyoruz. Yetersiz olan bu üssü güçlendirmek bizim elimizde. Elbette bunu için maddi kaynakları akılcı bir şekilde kullanmamız gerekiyor. Özellikle ordumuzu güçlendirme evresinde maddi kaynların önemi iyiden iyiye hissediliyor. Neyse ki saldırılarımızdan sonra düşman üslerindeki kaynakları da ele geçirebiliyoruz.

X-War: Clash of Zombies'de oyunu oynayan diğer oyuncularla ittifak kurabilme şansına da sahibiz. Güçlü düşmanlar karşısında tutunabilmenin tek yolu bu. Zor zamanlarda gönderip alacağımız askeri birimler savaşlarda belirleyici rol oynayabiliyor.

Başarılı bir çizgide ilerleyen X-War: Clash of Zombies, uzun soluklu bir strateji oyunu arayanların mutlaka denemesi gereken tercihler arasında yer alıyor.

YORUMLAR