Xim

Xim
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Xim, mobil cihazlarda fotoğraf paylaşımını kolaylaştıran bir Microsoft uygulamasıdır.

Xim, Microsoft’un ücretsiz olarak sunduğu, mobil cihazlar arasında fotoğraf paylaşımını kolaylaştıran bir uygulamadır. Film rulonuzdaki, sosyal ağ ve bulut hesaplarınızdaki fotoğrafları dilediğiniz kişiyle zahmetsizce paylaşabileceğiniz uygulamanın arayüzü de oldukça basit tasarlanmış.

Microsoft Xim uygulaması sayesinde telefonunuzda ve bulut hesaplarınızda bulunan fotoğrafları arkadaş ortamında paylaşmak istediğinizde telefonunuzu elden ele gezdirmeniz gerekmeyecek. Fotoğrafı arkadaşlarınızla paylaşmak içinse tek yapmanız gereken uygulamanın desteklediği kaynaklardan paylaşmak istediğiniz fotoğrafı seçmek ve davet göndermek. Uygulamanın en güzel yanı ise fotoğrafı paylaştığınız kişinin fotoğrafı görüntülemesi için Xim uygulamasını yüklemesi gerekmiyor; gönderilen fotoğraflar web tarayıcı üzerinden görüntülenebiliyor. Xim ile gönderdiğiniz fotoğrafların kısa bir süre sonra otomatik olarak silindiğini de belirtelim.

Xim uygulamasını tabii ki kendiniz için de kullanmanız mümkün. Birden fazla cihaz kullanıyorsanız Xim ile fotoğraflarınızı kolay ve hızlı bir şekilde cihazlarınız arasında paylaştırabilir, eş zamanlı olarak kaydırabilir, yakınlaştırabilirsiniz.

Akıllı telefonunuzla sıklıkla fotoğraf çeken biriyseniz ve de çektiğiniz fotoğraflarınızı arkadaşlarınız arasında hızlıca paylaşabileceğiniz bir mobil uygulama arıyorsanız Microsoft Xim uygulaması tam da aradığınız uygulama.

YORUMLAR