Xperia Z Live Wallpaper 1.0.7 (Android)

Xperia Z Live Wallpaper

Xperia Z Live Wallpaper
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    459

  • Üretici

    Wasabi

Xperia Z Live Wallpaper, Android cihazlarınızın arkaplanlarını Sony'nin Xperia Z cihazına benzeten etkileyici bir uygulamadır.

Xperia Z Live Wallpaper, Sony'nin Xperia Z akıllı telefonunun standart duvar kağıtlarından esinlenerek tasarlanmış oldukça hoş ve etkileyici bir Android uygulamasıdır.

Bu uygulamayı kullanarak Android cihazınızın markası ve modeli ne olursa olsun, Sony Xperia Z cihazı gibi görünmesini sağlayabiliyorsunuz. Uygulama için özel tasarlanan resimler ile Android cihazınızın arkaplan görüntüsü oldukça güzelleşebilir.

Samsung Galaxy S3, Nexus 7, HTC Desire S ve Sony Xperia S gibi cihazlar üzerinde denen uygulamada herhangi bir problem ile karşılaşılmamıştır. Kendi cihazınızda problem yaşamanız halinde üretici ye bu konu ile ilgili e-posta yollayabilirsiniz.

Ücretsiz olarak indirebileceğiniz bu uygulamayı kullanmak için herhangi bir kurulum işlemi yapmanıza gerek yoktur. İndirme işlemi tamamlandıktan sonra Home > Menu > Wallpapers > Live Wallpapers adımlarını izleyerek canlı duvar kağıdınızı ayarlayabilirsiniz.

YORUMLAR