Yamiba 1.1 (Android)

Yamiba

1.1
Yamiba
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Yamiba ile kahve, tarot falı baktırabiliyor, günlük burç yorumlarımıza göz gezdirebiliyoruz.

Yamiba, Android işletim sistemine sahip cihazlarımız üzerinde kullanabileceğimiz bir fal bakma ve tarot uygulaması olarak öne çıkıyor. Fal baktırmaya merakı olan kullanıcılar için özel olarak tasarlanmış olan Yamiba'da tarot ve kahve falı baktırma özelliklerinin yanı sıra burç yorumları ve rüya tabirleri köşesi de yer alıyor.

Şık ve temiz görünen arayüzünde konumlandırılmış butonların kullanımı son derece basit. İlgimizi çeken özelliği direkt olarak seçebiliyoruz. Kahve, tarot, rüya yorumu ve ilişki danışmanı seçeneklerinden istediğimizi seçerek işlemlere başlıyoruz. Kahve falı baktırmak için öncelikle fincanın dört adet fotoğrafını çekmek gerekiyor. En doğru sonuçlar için fotoğrafların net ve farklı açılardan çekilmiş olması gerekiyor.

Tarot köşesine girdiğimizde ise öncelike doğum tarihi bilgilerimizi girmemiz gerekiyor. Bu işlemden sonra altı adet kart seçerek bir sonraki aşamaya devam ediyoruz. Seçtiğimiz kartlara göre yorumlar yapılıyor.

Uygulamada bir de günlük burç yorumları bulunuyor. Bu özellik sayesinde astrolojik bilgilere göre bizi nelerin beklediğini görebiliyoruz.

YORUMLAR