Yo 1.07 (Android)

Yo

Yo
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Yo, Android cihazlarınız üzerinde kullanabileceğiniz anlık bir selamlaşma uygulamasıdır.

Yo, "It's that simple" sloganıyla çıkan ve en kolay şekilde selamlaşmayı sağlayan bir uygulama. Sizi uzun cümlelerle derdinizi anlamaktan kurtaracak uygulamanın amacı tek bir karakter bile yazmadan iletişim kurabilmek. Marketten indirdiğiniz uygulamayı açtığınızda başka bir hesapla giriş yapmanıza ve hesap açmanıza gerek kalmadan öncelikle kendinize bir kullanıcı adı seçiyorsunuz. Daha sonra Go butonuna basıp bir sonraki sayfada uygulamayla ilgili ipuçları ve yardımlar alıyorsunuz.

Yo ugulaması yüklediğiniz an herhangi bir ayara gerek duymadan kullanıma hazır, sadece kullanıcı eklemeniz ve arkadaşlarınızı davet etmeniz yeterli. Sizde ekli olan kullanıcıları ekranda her an görüyor, isteiğinizde onlara bir "Yo" gönderiyorsunuz. 

İletişimi basit fakat etkili gerçekleştirmek isteyenler için kullanışlı ve eğlenceli arayüzüyle markette yer alan Yo, sağladığı API sayesinde dünya kupası boyunca WORLDCUP hesabından da her gol atılışında size bir Yo gönderilmesine olanak sağlıyor. Kullanışlı bulduğumuz bu uygulamayı sıkı arkadaş gruplarına öneriririz.

ARTILAR

Hızlı ve kolay iletişim sağlıyor.

EKSİLER

YORUMLAR