YourSelf

YourSelf
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    162

  • Üretici

    Fieldbird

Android cihazlarınızda kullanabileceğiniz bir astroloji uygulamasıdır.

YourSelf, Android cihazlarınıza ücretsiz olarak indirip kullanabileceğiniz bir burç ve astroloji uygulamasıdır. Fakat bu uygulama benzerlerinin aksine sadece burçlarla değil diğer astrolojik bilgilerle de ilgileniyor.

Bildiğiniz gibi burçlar doğum tarihimize göre belirlenen ve karakterimize yön verdiği söylenen işaretler. Bu işaretlere göre uzmanlar hem karakterimizin tahlilini yapabiliyor hem de geleceğimizi tahmin edebiliyorlar.

İnanmıyor bile olsanız meraktan her gün burcunuzu okursunuz. Fakat inanıyorsanız bunu bir adım daha ileri taşıyabilirsiniz. YourSelf uygulaması doğum tarihinize göre güneş, ay, merkür ve venüsün pozisyonlarını okuyarak yorumlar.

Aynı zamanda uygulama aracılığıyla Çin burcunuzu ve kişisel numaralarınızı da öğrenebiliyorsunuz. Bunun için doğum tarihinizi bütün detaylarıyla uygulamaya giriyorsunuz ve ardından sonuçları sizin için çıkarıyor.

İsterseniz genel burcunuza göre, ister çin burcunuza isterseniz de numaranıza göre size günlük, haftalık, aylık ve yıllık tahminlerde bulunan uygulama, bu tarz konularla ilgilenenlerin hoşuna gidecek türden diyebilirim.

YORUMLAR