Yuh

Yuh
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Yuh, Android cihazınıza indirip reflekslerinizi geliştirmek adına oynayabileceğiniz top ve daire oyunları arasında.

Yuh, Android telefon ve tablet kullanıcılarına özel sunulan beceri oyunları arasında ve ücretsiz olarak oynanabiliyor. Hem çevrimiçi hem de çevrimdışı oynama seçeneği sunan oyunda kendi isteğimize göre daireye beyaz topları sokmaya çalışıyoruz.

Görsellikten daha çok oynanışa önem vereren bir mobil oyuncu olarak sinir bozan beceri oyunları olmazsa olmazlarınız arasındaysa Yuh oyununu Android cihazınıza kesinlikle indirip denemelisiniz. Oyunda her ne kadar temelde topları daire içerisine almakla uğraşsak ta bölümlere ayrıldığından her bölümde ayrı bir amacımız var. Bu da oyunu sıkıcılıktan kurtaran en büyük etmen.

Oyunda 40’dan fazla bölüm bizleri karşılıyor. İlk etapta oyuna ısındırma aşaması diyebileceğimiz sinirlerimizi hoplatmayan yine de çok kolay sayılmayacak bölümlerle karşılaşıyoruz. Tek yapmamız gereken farklı noktalardan gelen beyaz topları kesik dairenin içerisine denk getirmek. Lakin ilerledikçe beyaz topun haricinde topları da tutmamız isteniyor ve dairemizin şekli değişmeye başlıyor. Öte yandan ekranın neresinden geleceği belli olmayan beyaz topların sayısı artmaya başlıyor. Kısacası ilk başladığınızda çok basit diyip bırakmamanızı tavsiye ederim.

Oyunu internete bağlanmadan da oynayabiliyoruz ki metro gibi internetin çekmediği ortamlarda zaman geçirmek adına oyundan mahrum kalmamış oluyoruz. İnternete bağlı olduğunuz vakit te yaptığınız puan paylaşılmış oluyor. Eğer zevk için oynayacaksanız çevrimdışı, puan odaklı oynayacaksanız çevrimiçi olmanız yerinde olacaktır.

Oyunun kontrollerine baktığımızda oldukça basit olduğunu görüyoruz. Daireyi döndürmek için ekranın sağ ve sol noktasına dokunmanız veyahut dareinin altına konulmuş yön butonlarına basmanız yeterli oluyor.