Zac Bounce

Zac Bounce
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Zac Bounce oyununda meşhur karakteriniz ile birlikte zorlu orman yollarını geçmeniz ve puan toplamanız gerekiyor.

Meşhur bir oyundan esinlenerek hazırlanmış olan Zac Bounce, sizi büyük bir aksiyona davet ediyor. Android platformu üzerinden ücretsiz olarak indirebileceğiniz Zac Bounce, oyun karakterini düşürmeden ormandan çıkarmanızı amaçlıyor.

Zac Bounce oldukça basit bir beceri oyunu. Oyunda karakterinizi zıplatarak ilerletmeniz gerekiyor. Karakteriniz engellerden kurtulmak için size ihtiyaç duyuyor. Bu yüzden karakterinizin güvenini boşa çıkarmayın ve onu düşürmeden yolun sonuna doğru ilerletin.

Oldukça dar ve bozuk bir yoldan ilerleyen karakterinizin karşısına sürekli engeller çıkıyor. Karakterinizi bu engellere karşı korumanız gerekli. Eğer bu engellerin üzerine zıplarsanız onları öldürebilmeniz mümkün. Ama Zac Bounce oyununda engelleri öldürmek için uğraşmayın. Onlara yaklaşmadan geçmeye çalışın. Bu şekilde Zac Bounce oyununda daha fazla başarılı olabilirsiniz.

Eğlenceli bir oyun olan Zac Bounce, farklı karakterleri ve eğlenceli grafikleri ile birlikte boş zamanlarınızda oynayabileceğiniz güzel bir oyun. Hemen şimdi Zac Bounce oyununu indirin ve arkadaşlarınıza da indirtin. Bu sayede kimin daha iyi Zac Bounce oynadığını görebilirsiniz. Biz sizin daha iyi oynayacağınıza inanıyoruz.

YORUMLAR