Zenify

Zenify
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Zenify uygulamasını kullanarak Android cihazlarınızdan meditasyon yapmak için tüm yönergelere kolayca ulaşabiliyorsunuz.

Zenify uygulaması, Android akıllı telefon ve tablet kullanıcılarının faydalanabilecekleri meditasyon yapma uygulamaları arasında yer alıyor ve ücretsiz olarak sunuluyor. Her ne kadar içerisinde yer alan meditasyon talimatları İngilizce olarak hazırlanmış olsalar da yazıların çok zor olmaması sayesinde kullanımınız esnasında temel bir İngilizce bilgisi yeterli olacaktır. Ayrıca uygulamanın oldukça sade bir arayüz ve işlevler ile tasarlanmış olması nedeniyle tüm yeteneklerine kısa sürede hakim olabileceğinizi düşünüyorum.

Zenify'ın temel amacı, kullanıcılarının ruhsal dünyalarını rahatlatmak ve onları kendileriyle daha barışık, stresten arınmış ve sakin bir hale getirmek. Bu iş için içerisinde pek çok farklı meditasyon yönergesi yer alıyor ve bu yönergeleri günün belli saatlerinde uygulamada yazdığı gibi uygulamanız gerekiyor. Dilerseniz hangi günlerde meditasyon yapacağınızı seçme şansına da sahipsiniz. Böylece çok fazla vakti olmayanlar da meditasyonlarını kendi programlarına uygun zamanlara denk getirebiliyorlar.

Meditasyon yapma vaktiniz geldiğinde uygulamanın bunu size bildirimlerle aktarması sayesinde yanlışlıkla vakit atlama gibi sorunlarla karşılaşmak da mümkün değil. Tabii ki isterseniz bu bildirimleri kapatarak sadece uygulamayı açarak da meditasyonlarınızı kontrol edebiliyorsunuz. Uygulamanın çalışması esnasında internet bağlantısının gerekmemesi de özellikle seyahatlerinizde dinginliğinizi sağlamak için tüm talimatlara ulaşmanızı sağlıyor.

Uygulamanın istatistik ekranı sayesinde günler ve haftalar boyunca ne zaman meditasyon yaptığınızı görebilme ve kendinizi değerlendirebilme şansınız oluyor. Eğer son zamanlarda kendinizi psikolojik olarak harap halde hissediyorsanız size yardımcı olabilecek araçlardan birisi olduğuna inanıyorum.