ZigZag Portal 1.0.1 (Android)

ZigZag Portal

ZigZag Portal
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

ZigZag Portal, Android için özel olarak tasarlanmış bir beceri oyunu.

Zigzag Portal, Android tablet ve akıllı telefonlar üzerinde oynanmak üzere tasarlanmış, zorlu fakat eğlenceli bir beceri oyunu olarak tanımlanabilir.

Ücretsiz olarak sunulan bu oyundaki temel amacımız kontrolümüze verilen topu platformdan aşağıya düşürmeden ilerletmek ve mümkün olan en yüksek skoru almak.

Oyunda kontrolümüze aldığımız topu yönlendirebilmek için ekrana basit dokunuşlar yapmamız yeterli oluyor. Ekrana her dokunduğumuzda top yön değiştiriyor. Platformun yapısı da zigzag formunda olduğu için topu aşağı düşürmemek için zamanında ekrana dokunmamız gerekiyor. Aksi halde top aşağıya düşüyor ve biz de yeniden başlamak zorunda kalıyoruz.

Oyunda 24 farklı top var. Bunların görünümleri tamamen farklı fakat oyuna direkt olarak herhangi bir etkide bulunmuyorlar.

Oyundaki grafikler beklentilerimizi fazlasıyla karşıladı. Kaliteli modellemelere bir de akıcı nimasyonlar eşlik ediyor. Fakat beklenmedik zamanlarda çıkan reklamlar, oyun tecrübesini olumsuz yönde etkiliyor. Neyse ki bunları para karşılığında kapatmak mümkün.