Zipongo

Zipongo
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Sağlıklı beslenirken para ve zaman kazandıran bir uygulama olan Zipongo Android cihazlarınıza sunulan ücretsiz bir uygulama.

Sağlıklı beslenmeye önem verenlerin hayatını kolaylaştırmaya yönelik bir ugulama olan Zipongo, Android telefon veya tabletlerinizden birçok sağlıklı gıda önerilerine takip etmenizi sağlıyor. Uygulamanın vaadettiği özellikler arasında marketlerde kampanya ürünlerinin takibi, sağlıklı yemek tarifleri ve benzeri sağlık ve beslenme kategorili işlemler var. Anlaşmalı marketler arasında ise Target, Walmart, Kroger, Safeway, Costco, Whole Foods, Trader Joe’s, Walgreens, Rite Aid, CVS gibi market zincirleri bulunduğu için Türkiye'de bu hizmetten faydalanmak çok güç.

Zaman ve para tasarufu için hazırlanmış bir uygulama olarak dikkat çeken Zipongo, Türkiye içerisinde yeterince destek göremediği için sadece beslenme önerileriyle karşımıza çıkıyor. Normalde Zipongo sertifikalı sağlıklı gıda ürünlerini bulmanız mümkünken yine Türkiye sınırları içerisinde bu hizmetten faydalanma şansınız olmuyor.

Türkiye'de indirilmeye açılmış olan uygulamanın bölgesel konuma göre optimizasyonu gerçekleştirilmemiş olması düşündürücü, ancak zaman içerisinde bu iş değişebilir. Şimdilik Zipongo ile sadece yemek tariflerini takip etmeniz mümkün. Zipongo'yu indirmek ve kullanmak tamamen ücretsiz.

YORUMLAR