Ziraat Mobil 1.0.4 (Android)

Ziraat Mobil

Ziraat Mobil
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Ziraat Mobil, herkese açık alanlarda dahi bankacılık işlemlerinizi güvenli bir şekilde yapabileceğiniz bir mobil bankacılık uygulaması.

Ziraat Mobil, Ziraat Bankası’nın bireysel müşterilerine sunduğu mobil bankacılık uygulaması. Android telefonunuza indirebileceğiniz yüksek güvenlikli bankacılık uygulaması finansal işlemlerini gerçekleştirmenizde büyük kolaylıklar sunuyor ve zamandan tasarruf etmenizi sağlıyor.

Her mobil bankacılık uygulaması tüm Android cihazlarla uyumlu olan Ziraat Mobil uygulamasının öne çıkan en önemli özelliği diğer bankacılık uygulamalarında rastlayamayacağınız bir güvenlik sistemi olan Ziraat Onay Teknolojisi’ni kullanması. Giriş ekranından ulaşabileceğiniz Ziraat Onay menüsü, özellikle herkesin kullanımına açık kablosuz ağ noktalarında bankacılık işlemlerinizi gerçekleştirmek durumunda kaldığınız noktada oldukça işinize yarıyor. Bu seçenek sayesinde kullanıcı adı, parola veya kredi kartı bilgilerinizi girmek yerine kendi belirlediğiniz tek kullanımlık şifre ile giriş yapıyor ve internet / mobil bankacılıktan yararlanabiliyorsunuz.

Ziraat Mobil uygulamasında en yakındaki Ziraat Bankası Şube ve ATM’lerin yerini öğrenme, güncel piyasa verilerine ulaşma, kredi hesaplama, kampanyaları takip etme gibi sık kullanacağınızı düşündüğüm seçenekler de bulunmakta.

YORUMLAR