Zomato Order 1.0 (Android)

Zomato Order

1.0
Zomato Order
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Zomato Order, dünya genelinde binlerce restoranın menülerine ulaşabileceğiniz online sipariş verebileceğiniz bir Android uygulaması.

Zomato Order, yakınımızdaki ve dilediğimiz bir şehirdeki en iyi restoran, pub ve barları keşfetmemize yardımcı olan Zomato’nun Android kullanıcılarına ücretsiz olarak sunduğu bir online yemek siparişi uygulaması olarak öne çıkıyor.

Zomato bildiğiniz üzere Türkiye dahil dünya genelinde 35 şehirdeki binlerce restoranın en leziz menülerini incelemenize, yorumlarla restoran tercihinizi yapmanızda yardımcı olan oldukça kaliteli bir uygulama. Restorana daha önce gitmiş kişilerin yorumlarını inceleme, gittiğiniz restoranları puanlama, restoranı detaylı olarak inceleme, filtreleme seçeneği ile damak tadınıza en uygun restoranlara kolaylıkla ulaşma gibi özellikleri sunan Zomato’nun tek eksiği yemek siparişi verememe idi. Zomato Order ile bu sorun çözülüyor.

Mobilden yemek siparişi vermeyi seven herkesin kullanması gereken bir uygulama olduğunu düşündüğüm Zomato Order, binlerce restoranın menülerini ve puanları karşınıza çıkarıyor. Bulunduğunuz konuma göre veyahut dilediğiniz bir şehirdeki restoranın menülerini inceleyebiliyorsunuz. Siparişinizi verdikten sonra sipariş durumunu gerçek zamanlı bildirimlerle takip ediyorsunuz. Restoranın yemeklerinden memnun kalıp tekrar sipariş vermek istediğinizde aynı işlemleri yapmak durumunda kalmıyorsunuz. Tek dokunuşla geçmiş siparişlerinize ulaşabiliyor ve yeniden sipariş verebiliyorsunuz.

Zomato uygulamasından bağımsız olarak çalışan Zomato Order, şu anda Türkçe olarak kullanılabiliyor olsa da sadece yurt dışında açık bir servis. Lakin kısa sürede Türkiye’de de belli şehirlerde kullanılabilir olacaktır.

Zomato Order Özellikleri:

  • Binlerce restoranın menülerine ve puanlarına ulaşma
  • Ad ve konum bazında restoran arama
  • Bulunulan veya istenilen bir konuma sipariş verebilme
  • Hızlı sipariş için sık kullanılan konumları adres defterine eklem
  • Sipariş durumunu anlık olarak takip edebilme
  • Geçmiş siparişleri görme, yeniden sipariş verme