Zombie Combat Simulator 1.1.8 (Android)

Zombie Combat Simulator

Zombie Combat Simulator
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Zombilerle savaşabileceğiniz eşsiz bir simülasyon oyunudur.

Android oyun dünyasının simülasyon bölümünde yer alan Zombie Combat Simulator, aksiyon ve macera dolu eşsiz bir zombi savaş oyunu olarak dikkat çekmektedir. 

Etkileyici grafik tasarımı ve kaliteli görüntü efektleri ile güçlendirilmiş bu oyunda, şehri istila eden korkunç bir zombi ordusu sizleri bekliyor. Online olarak da oynayabileceğiniz bu oyunda, çeşitli silah ve teçhizat yardımı ile zombileri öldürebilirsiniz. İstila altındaki şehri zombilerden kurtarmak için ordunun size ihtiyacı var. 

Sıradan savaş oyunlarından farklı olarak zombilere karşı savaşacağınız bu oyunda, onlarca zorlu bölüm ve birbirinden farklı görünüme sahip yüzlerce zombi karakteri yer almaktadır. Kendi asker profilinizi oluşturarak zombilere karşı vereceğiniz bu mücadelede zorlu görevler sizleri bekliyor. Binalara ve sokaklara saklanan zombiler sizi ısırmak için fırsat kolluyor. Her biri birbirinden tuhaf bu yaratıkların işini bir an önce bitirmelisiniz. 

Mobil oyun platformunda ücretsiz olarak sizlere sunulan ve yüz binlerce oyun tutkununun vazgeçilmezi olan Zombie Combat Simulator, simülasyon oyunları arasında oldukça ün kazanmış bir oyun olarak bilinmektedir. 
 

YORUMLAR