Zoom For Instagram 1.1 (Android)

Zoom For Instagram

1.1
Zoom For Instagram
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Zoom For Instagram, Android telefon ve tabletleriniz üzerinde Instagram fotoğraflarına yakınlaştırma yapabilmenizi sağlayan yararlı ve ücretsiz bir Android uygulaması.

Zoom For Instagram, Android mobil cihazları üzerinde Instagram kullanan kullanıcıların, Instagram üzerindeki fotoğraflara yakınlaştırma (zoom) yapabilmelerini sağlayan alternatif bir Instagram uygulaması.

Ücretsiz olarak sunulan uygulama sayesinde normal şartlarda yapılmayan Instagram fotoğraf zoomlama, mümkün hale geliyor.

Uygulama ile yakınlaştırma yapabilmek için yapmanız gereken ise Instagram üzerinde fotoğraf menüsüne giderek yakınlaştırmak istediğiniz fotoğraf için "URL kopyala paylaş" seçeneğine tıklamanız gerekiyor. Kopyalandıktan sonra işlem tamamlanarak, istediğiniz fotoğraf Zoom For Instagram uygulaması üzerinde açılıyor ve dilediğiniz gibi zoom yaparak çok daha detaylı inceleyebiliyorsunuz.

Instagram üzerindeki profili gizli kullanıcıların fotoğrafları için kopyala ve paylaş seçeneği aktif değildir. Bu nedenle kapalı profillerin fotoğraflarını herhangi bir şekilde zoomlama şansınız bu uygulama ile mümkün değil.

Zoom For Instagram uygulamasının ücretsiz versiyonunu sınırsız süre ile ve reklamsız kullanabilmeniz mümkün fakat uygulamanın ücretsiz sürümünde açacağınız resimleri kaydetmek isterseniz üzerlerinde filigran oluyor. Eğer bu filigran olmadan kaydetmek istiyorsanız, pro versiyonu satın almanız gerekiyor.

Instagram'da gördüğünüz fotoğrafları çok daha detaylı incelemek isteyenlerdenseniz, uygulamayı hemen Android cihazlarınıza yüklemenizi tavsiye ederim.

YORUMLAR