Bethesda E3 2017 Konferansında Gösterilen Tüm Videolar

E3 2017 kapsamında sahneye çıkan üçüncü isim Bethesda, bir dizi yeni oyununu tanıttı. İşte o oyunlar:

Bethesda E3 2017 Konferansında Gösterilen Tüm Videolar

Electronic Entertainment Expo 2017'nin üçüncü büyük konferansı Türkiye saati ile 07.00'da başladı ve Bethesda bize çıkaracağı yeni oyunların hepsini tanıttı. Aralıksız süren yaklaşık kırk beş dakikalık sunumun ardından, birçok yeni oyun tanıtıldı.

İlk olarak Fallout VR ve Doom VFR ile karşımıza çıkan Bethesda, iki devasa yapımını VR platformuna getirdiğini ve ikisini de bu sene içerisinde çıkaracağını açıkladı. Ardından Nintendo Switch'in duyurulduğu videoda gösterilen Skyrim'in Switch sürümü, E3 2017 konferansında resmi olarak tanıtıldı ve ilk videosu da yayınlandı. 

Konferans başlamadan hemen önce The Evil Within 2 ile ilgili dedikodular çoktan haberlere düşmüştü. 2014'te çıkan ilk oyunuyla bizleri Sebastian Castellanos'un bir anda ilginçleşen hikayesine götüren ve bir cinayet araştırmasından korku filmine dönen oyunun, yenisi duyuruldu. Yine Castellanos'un hikayesini göreceğimizi anladığımız oyunun tanıtım videosu ise gerçekten izlemeye değerdi. 

Dishonored için yayınlanacak Deaths of the Outsiders isimli DLC paketinin yanı sıra, Bethesda hayranlarının seveceği bir başka yenilik olan Creation Club da ilk kez gösterildi. Skyrim ve Fallout gibi oyunlara yapılan modların yer alacağı internet sitesinin, Bethesda'nın engel tanımaz mod yapımcılarını desteklemek için ortaya attığı yeni bir platform olarak ortaya çıkarıldı. 

Quake Champions için de bir video yayınlayan Bethesda, BJ Blazkowicz'in yeni bir karakter olarak oyuna eklendiğini duyururken, e-Spor'u başlatan oyun serisi 1,000,000 dolar değerinde de bir turnuva duyurdu.

Tanıtımların sonuncusunu Wolfenstein 2: The New Colossus'a ayıran şirket, ünlü karakterimiz BJ Blazkowicz'in Amerika'nın bağımsızlığı için kurduğu direniş örgütünün fitillerini nasıl ateşlediğini de bizlere izletti. İşte Bethesda'nın E3 2017 Konferansında gösterdiği bütün videolar:

1- Doom VFR

2- Fallout 4 VR

3- Skyrim Switch

4- Dishonored: Deaths of the Outsiders

5- The Evil Within 2

6- Wolfenstein II: The New Colossus

7- Quake Champions

8- Elder Scrolls Online: Legend Heroes of Skyrim

9- Creation Club

Microsoft E3 2017 Konferansında Gösterilen Bütün Videolar

YORUMLAR