Cengiz Han 2 İncelemesi

Joygame ile ülkemizde tamamen Türkçe dil desteği ile yayın hayatına başlayan başarılı MMORPG oyunlarından birisi olan Cengiz Han 2 sadece Türkiye’de değil dünyanın birçok farklı ülkesinde beğenilen bir yapım olarak karşımıza çıkıyor. Kylin Games tarafında

Cengiz Han 2 İncelemesi

Joygame ile ülkemizde tamamen Türkçe dil desteği ile yayın hayatına başlayan başarılı MMORPG oyunlarından birisi olan Cengiz Han 2 sadece Türkiye’de değil dünyanın birçok farklı ülkesinde beğenilen bir yapım olarak karşımıza çıkıyor. Kylin Games tarafından geliştirilip bütün dünyada büyük bir yankı uyandıran Cengiz Han 2 orijinal adı ile Genghis Khan 2 birçok ödüle layık görülen ender MMORPG oyunlarından birisi olarak da dikkat çekiyor.

Ülkemizde resmen 30 Aralık 2011 tarihinde açık beta sürecine giren yapımın Türkiye’deki yayın hayatı yaklaşık bir yılı geride bırakmak üzere. Oyunun birçok ödüle layık olduğunu söylemiştik, öyle ki Cengiz Han 2 dünya üzerinde tercih edilen en popüler 5 oyunu arasında gösterilen değerli bir yapım. Özelliklede dünya piyasasına açıldığı bölge olan uzak doğu ülkelerinde, özelliklede Çin’de aylık 1 milyona yakın kullanıcı sayısı ile Cengiz Han 2 farkını ortaya koyuyor.

Cengiz Han 2 - Demir Yumruk
OYUN

Cengiz Han 2 - Demir Yumruk

Dünya üzerinde en çok oynanan 5 oyundan biri olan Cengiz Han 2, Joygame aracılığı ile tamamen Türkçe olarak ülkemizde sunulmaya başladı.

Birçok farklı ülkede o ülkenin dilinde yayın yapan Cengiz Han 2’nin ülkemizde de Türkçe olarak karşımıza çıkıyor olması bizleri çok memnun etti. Her şeyden önce başarılı bir Türkçeleştirme söz konusu, bu konudaki başarılı çalışmalarından dolayı Joygame ekibini tebrik ediyoruz. Oyunumuzun ilk olarak konusu üzerinde biraz duralım oyuna yeni başlayacak olan oyuncular için kısa bir anlatım yapalım.

  1. Cengiz Han 2 İncelemesi
  2. Hikaye
  3. Irklar
  4. Grafikler
  5. Sesler
  6. Oynanış
  7. Sonuç

YORUMLAR