E3 2017 Konferansında Gösterilen Ubisoft Videoları

Ubisoft, her sene olduğu gibi E3 2017'de de yaptığı tanıtımla hem şaşırttı hem memnun etti. İşte şirketin tanıttığı oyunlar:

E3 2017 Konferansında Gösterilen Ubisoft Videoları

Electronic Entertainment Expo 2017 fuarı kapsamında konferans düzenleyen beşinci şirket olan Ubisoft, çok uzun yıllardır sürdüğü E3 taktiğini tekrar bizlere izletti. Belirli aralıklarla çıkardığı oyunları art arda gösteren şirket, araya iki yeni heyecan yaratacak oyun eklemeyi de unutmadı. 

Her E3 sırasında daha önce hiç adını duymadığımız bir oyun göstermeyi ihmal etmeyen Fransız oyun dağıtımcısı, E3 2017'de Skull & Bones ismini verdiği korsan temalı yeni oyunuyla seyircileri tam kalbinden vurdu. Bununla da kalmayan Ubisoft, çok çok uzun yıllardır beklenen ve neredeyse Half-Life 3 efsanesi gibi bir hal alan Beyond Good & Evil 2'yi de muhteşem bir videoyla tanıttı. 

Yeni oyunlarının yanı sıra bir gün önce Microsoft konferansında da gördüğümüz Assassin's Creed: Origins için de bir video yayınlandı. Sinematik tadında yayınlanan videonun ardından uzunca bir oynanış videosunun da konferansın ardından gösterileceği bilgisine yer verildi. 

Heyecanla beklenen oyunların başında gelen Far Cry 5 için de oynanış görüntüleri yayınlamayı ihmal etmeyen şirket, gösterdiği videoyla hem yeni temayı hem de yeni oynanış dinamiklerini ilk defa gün yüzüne çıkarmış oldu. 

Sunumun en güzel tanıtımlarından bir tanesi de The Crew 2'ye ayrılmıştı. Daha önce sadece araba yarışlarılarını barındıran; ancak tek yüklemeyle bütün Amerika Birleşik Devletleri'ni dolaştıran The Crew'un yeni oyunu, neredeyse bütün motor sporlarını barındırmasıyla, bu türü seven birçok oyuncunun beğenisini topladı.

Tüm bunların yanı sıra Mario+Rabbits: Kingdom Battle, Star Link ve South Park gibi oyunlarına dair videolar da yayınlayan Ubisoft, son seneler içerisinde gerçekleştirdiği en iyi E3 konferanslarından bir tanesinin altına da imza attı. Ubisoft tarafından yayınlanan videoların tamamı ise şöyle oldu: 

1- Mario+Rabbids Kingdom Battle

2- Assassin's Creed: Origins

3- The Crew 2

4- South Park: The Fractured but Whole

5- Skull & Bones

6- Starlink: Battle for Atlas

7- Far Cry 5

8- Beyond Good & Evil 2

9- South Park: Phone Destroyer

10- Just Dance 2018

11- Transference

12- Steep: Road to Olimpics

Bethesda E3 2017 Konferansında Gösterilen Tüm Videolar

Microsoft E3 2017 Konferansında Gösterilen Bütün Videolar

YORUMLAR