Elite Forces İncelemesi

Free to play, online, MMOFPS Elite Forces İncelemesini Yaptık.

Elite Forces İncelemesi

Siz deyin 50, ben diyeyim 60 sene sonra dünya berbat bir yer olmuş. Tükenmek üzere olan kaynaklar, kötü durumdaki çevresel faktörler ve askeri anlaşmazlıklar dünyayı yaşanmaz bir hale getirmiş. Bu umutsuz durumda bütün dünya liderleri toplanıp bu kötü gidişata bir dur demeye karar veriyorlar. Ve birleşmiş bir federasyon kuruluyor.

Bu federasyon kurulduktan sonra teknoloji adına gelişmeler olmaya başlar. Çünkü artık insanlık tek bir yürek olmuştur. İnsanlığı bir adım daha ileri götürmek adına nano robot implantları ve bir yedekleme mikroçipi teknolojisi geliştirilir. İnsan beyninin hesaplama hızı 10 katına çıkar. İşte bu noktadan sonra tekrar eski çekişme günlerine dönüleceğinin ilk sinyalleri verilir. İnsanoğlu yine rahat duramamıştır. Ne de olsa çiğ süt emmiştir.

Burada anlatamayacağım kadar uzun ve karmaşık bir hikayeye sahip olan Elite Forces, Free to Play bir online MMOFPS oluyor. Oynaması bedava bu birinci tekil şahıs kamerası ile oynayacağınız çevrimiçi oyunu, çok oyunculu bir şekilde oynayabiliyoruz. Ülkemize daha taze giriş yapmış Elite Forces'ı hemen indirip bedavaya oynayabilirsiniz.

Oyun daha geçtiğimiz günlerde kapalı betasını bitirdi ve açık betaya ülkemizde "Merhaba" dedi. Ülkemizde diyorum çünkü Elite Forces tamamen Türkçe bir oyun olarak karşımıza çıkıyor. Dubai merkezli Doa Games'in bu güzel oyununu ülkemize getiren Nova Worlds, daha önceden free to play oyunlar konusunda rüştünü ispatlamış bir firma olduğu için bu oyunun altından da iyi bir şekilde kalkacakları şüphe götürmüyor. Türkiye sunucularında ve tamamen Türkçe olan bu online FPS'yi ben de günlerdir deniyorum. İsterseniz geçelim ayrıntılara...

  1. Elite Forces İncelemesi
  2. Savaşa Hazırlık
  3. Ayrıntılar Ayrıntılar

YORUMLAR