Instagram'da Birden Fazla Hesap Ekleme ve Yönetme

Instagram'da birden fazla hesap ekleme nasıl yapılır? Adım adım gösteriyoruz.

Instagram'da Birden Fazla Hesap Ekleme ve Yönetme

Popüler fotoğraf paylaşım uygulaması Instagram’a çoklu hesap desteği nihayet geldi. Hem Android hem de iOS platformunda aktif olan birden fazla hesap ekleme seçeneğinin kullanımını adım adım anlatıyoruz.

Mobilden fotoğraf paylaşmadan duramayan kullanıcıların vazgeçilmez uygulaması Instagram’ın beklenen özelliği tüm kullanıcılar dünya genelinde aktif oldu. Geçtiğimiz seneden bu yana test edilen çoklu hesap yönetimi özelliği 7.15 sürüm güncellemesiyle tüm iPhone ve Android kullanıcıları için aktif oldu. Özellikle hem kişisel hem de iş hesaplarını yönetmek durumunda olan kişilere fayda sağlayacak özelliğin kullanımı ise oldukça basit.

Instagram’da çıkış yapmadan iş ve kişisel hesabınız arasında geçiş yaparak kolaylıkla paylaşımda bulunmanız yeni gelen özellikle mümkün. İkinci hesap eklemek için Profilinizin üzerinde bulunan dişli simgesine dokunuyorsunuz ve ardından Seçenekler sayfasında en aşağıya inip Hesap Ekle’ye dokunuyorsunuz.

Hesaplarınız arasında geçiş yapmak için profil sayfasınızda kullanıcı adınıza ardından geçiş yapmak istediğiniz hesaba dokunuyorsunuz.

YORUMLAR