İTÜ Sosyal Medya Akademi Uzmanlık Eğitimi

İTÜ ve USMED'in ortaklığıyla düzenlenecek olan İTÜ Sosyal Medya Akademisi Eğitim Sertifika Programı 13 Nisan'da İTÜ Taşkışla Kampüsü'nde başlayacak ve 120 saat sürecek.

İTÜ Sosyal Medya Akademi Uzmanlık Eğitimi

Sosyal medyanın günümüz dijital iletişim çağında nasıl bir önem taşıdığını sanıyorum ki yeniden belirtmemize gerek yok. Özellikle pek çok şirketin giderek daha da ağırlık vermeye başladığı sosyal medya iletişimi bu nedenle gençlerin de büyük ilgisini çekiyor ve çeşitli kurumlar tarafından düzenlenen eğitimler yanında üniversitelerde bu konuda bölümler ve programlar bile açılmaya başlandı.

İstanbul Teknik Üniversitesi'nde başlayacak ve Uluslararası Sosyal Medya Derneği(USMED)'nin de katkıları ile hazırlanan, Twitter'da da #SMAkademi etiketiyle anılacak olan İTÜ Sosyal Medya Akademi Uzmanlık Eğitimi 13 Nisan 2013'te başlayacak ve son kayıtlar 11 Nisan 2013'te alınacak. 12 hafta boyunca toplam 120 saat sürecek olan eğitim İTÜ Taşkışla Kampüsü'nde düzenlenecek.

Sektörün pek çok önemli isminin eğitimlere katılacağı ve gelenlere tecrübeleri ile fikirlerini aktaracakları İTÜ Sosyal Medya Akademi aynı zamanda katılımcılara sosyal medya uzmanlığı sertifikası alma şansı da tanıyor.

Eğer kayıt olmak ve eğitmenler hakkında daha fazla bilgi edinmek isterseniz aşağıdaki afişe tıklayarak etkinlik web sitesini ziyaret edebilir ve kayıt olabilirsiniz. Tamindir olarak dijital medya sponsorluğu desteği verdiğimiz eğitimin sektör meraklılarına hitap ettiğine inanıyorum.

YORUMLAR