Logitech G710+ Mekanik Oyuncu Klavyesi İncelemesi

Logitech G710+ mekanik oyuncu klavyesi oyuncular için mükemmel bir performans sunuyor. Ürüne dair incelememizi kaçırmayın.

Oyun İşlevleri

MMO yani devasa online oyun severler de elbette Logitech G710+’da unutulmamışlar ve klavyenin sol kısmında turuncu bir alanda ayrı olarak konumlandırılmış “G” tuşları sayesinde online oyunlarda sıklıkla kullanılan makroların dilediğiniz gibi ayarlanabilmesi ve kısayollara konulabilmesi sağlanmış. 6 adet bulunan G tuşları klavyenin üst tarafında bulunan 3 adet “M” tuşu sayesinde esasında toplam 18 farklı işleve yönlendirilebiliyor.

Özellikle Logitech G600 incelememizde değerlendirdiğimiz oyuncu faresi ile oldukça iyi bir ikili oluşturduğuna inandığım G710+ sadece oyuncular için değil yazı yazanlar için de kaliteli bir araç. Zira hem görece sessizliği hem de tuş rahatlığı ve ışıklandırma sayesinde yazı işlerini de rahatça tamamlamaya olanak sunuyor. Yaptığım denemelerde yazı yazma hızımda ortalama %20’den fazla artış yakalamam Logitech G710+’nın ne kadar başarılı bir iş yaptığını gösteriyor.

  1. Logitech G710+ Mekanik Oyuncu Klavyesi İncelemesi
  2. Kullanım Kolaylığı
  3. Gece Kullanımı
  4. Oyun İşlevleri
  5. Faydalı Özellikler
  6. Eksikler

YORUMLAR