Logitech G710+ Mekanik Oyuncu Klavyesi İncelemesi

Logitech G710+ mekanik oyuncu klavyesi oyuncular için mükemmel bir performans sunuyor. Ürüne dair incelememizi kaçırmayın.

Eksikler

Elbette ürünün bazı eksik yanları da bulunuyor. Bunlar arasında kutusundan program CD’sinin çıkmamasını büyük bir eksiklik olarak görüyorum. Zira kimi kullanıcılar internette klavye yazılımını indirecek linki aramak istemeyebilirler yahut o an internete bağlanacak durumda olmayabilirler. Her ihtimale karşı kutuda bulundurulması gereken basit bir CD’nin yokluğu ürünün kalitesine pek yakışmıyor.

Ayrıca klavyenin ön tarafında bulunan el koyma kısmı sökülüp takılabilir olsa da takılma kısmının kolaylığı kadar sökülme kısmı da o kadar rahat olduğu için yanlışlıkla yerinden fırlayabiliyor. Özellikle klavyenin yerini değiştirmek ya da kaydırmak istediğinizde birdenbire elinizde kalan bu parça açıkçası biraz rahatsız edici.

Bunun yanında ışıklandırmaların renginin değiştirilememesi ve hep beyaz renk kullanmak zorunda olmak, kasa ışıklandırmalarına bile dikkat eden oyuncuların estetik olarak hoşuna gitmeyebilir. En azından 3 renk seçeneği gibi bir özelliğin üründe olması beklentilerim arasındaydı.

Makrolar tanımlayabilmek için “M” tuşlarının kullanımı gerekiyor ancak Logitech’in kendi yazılımı yüklenmeden bu butonların kullanımı da mümkün olmuyor. Basit bir klavye içi hafıza birimi ile halledilebilecek bu konu sizi oyunlarda Logitech’in yazılımına maalesef bağımlı kılıyor. Arkaplanda çok yazılım çalıştırmayı sevmeyenler için eksi olan bu durum da kullanıcıya göre değişik tepkiler verilmesine neden olabilir.

Logitech G710+ Kutu İçeriği ve İncelemesi
Tamindir TV

Logitech G710+ Kutu İçeriği ve İncelemesi

Logitech'in oyuncular için hazırladığı mekanik G710+ ışıklandırılmış klavyesi hem hızlı tepki süresi hem de kullanım kolaylığı ile dikkatleri üzerine çekiyor.

  1. Logitech G710+ Mekanik Oyuncu Klavyesi İncelemesi
  2. Kullanım Kolaylığı
  3. Gece Kullanımı
  4. Oyun İşlevleri
  5. Faydalı Özellikler
  6. Eksikler

YORUMLAR