Razer Naga Hex İncelemesi

Merhaba Tamindir takipçileri. Birçoğumuz bilgisayarımızda MMO türündeki oyunları ve MOBA türündeki oyunları oynamaktan keyif alıyoruz. Bu oyunları standart oyun ekipmanlarıyla oynamak mümkün olsa da bu iş için özel olarak geliştirilmiş olan ekipmanları k

Razer Naga Hex İncelemesi

Merhaba Tamindir takipçileri. Birçoğumuz bilgisayarımızda MMO türündeki oyunları ve MOBA türündeki oyunları oynamaktan keyif alıyoruz. Bu oyunları standart oyun ekipmanlarıyla oynamak mümkün olsa da bu iş için özel olarak geliştirilmiş olan ekipmanları kullanmak bize avataj kazandırabiliyor. Standart 3 tuşlu fareler bu tür oyunlarda çok sayıda yetenek olmasından ötürü yetersiz kalabiliyorlar. Bu nedenle özel bir oyuncu faresi kullanmanız gerekebiliyor. İşte bu tür bir oyuncu faresi olan Razer Naga Hex sahip olduğu ekstra tuşlarla ihtiyacınızı karşılayabilecek bir fare. Razer Naga Hex'in Razer Naga Elite gibi Razer firmasının ürettiği diğer oyuncu farelerinden ufak farkları bulunuyor. Bu farklara yazımızın ilerleyen bölümlerinde değineceğiz. Razer Naga Hex'in farklı renk seçenekleri bulunuyor. Bizim incelediğimiz versiyonu kırmızı renge sahip olan Razer Naga Hex Wraith Red versiyonu: 

Razer Naga Hex inceleme yazımızda ilk olarak oyuncu faresinin kutu içeriğine değinerek başlayacağız. Bundan sonra farenin genel tasarımına ve hassasiyetine değineceğiz.

  1. Razer Naga Hex İncelemesi
  2. Kutu İçeriği
  3. Tasarım
  4. Hassasiyet ve Genel İzlenimler

YORUMLAR